داستانهای واقعی از "راز" - کافیست فقط فکرتان را عوض کنید

داستانهای واقعی از "راز"

داستانهای واقعی از "راز"

داستانهای واقعی از "راز"

آخرین تگها
Last tagss
موضوعات
Category
منو سایت
Block
نویسندگان
Authors
درباره ما
About Us
آمار سایت
Statistics
آرشیو
Archive
دوستان
Friends
کد های اختصاصی
Custom Codes
منو سایت
Block
تبلیغات متنی
Ads
آخرین ارسال ها
نظر
کافیست فقط فکرتان را عوض کنید

http://s3.img7.ir/DyVMe.jpg
دنیا همان چیزی است که شما هستید. مهم‌ترین اصل در زندگی انسانی این است که هر چه اغلب به آن فکر کنید، همان می‌شوید. این اساس دین، فلسفه، متافیزیک، روانشناسی و موفقیت است.دنیای بیرون شما، بازتاب دنیای درون شما است. اگر فکرتان را عوض کنید، می‌توانید زندگی‌تان را تغییر دهید. بزرگ‌ترین چالش و مسئولیت شما این است که در خود معادل ذهنی را که می‌خواهید در بیرون از خود تجربه کنید فراهم آورید. با این کار، همه قدرت‌های ذهنی خود را فعال می‌کنید و کاری می‌کنید که عالم هستی برای شما و خدمت به شما کار کند و سر رشته و کنترل کامل زندگی خود را در دست می‌گیرید. از هزاران نفر سئوال شده است که در اغلب موارد به چه فکر می‌کنند. بارها و بارها موفق‌ترین مردان و زنان جامعه حرف واحدی را تکرار می‌کنند. آن‌ها اغلب اوقات به این فکر می‌کنند که چه می‌خواهند و چگونه می‌خواهند به این خواست خود برسند.

 

برعکس، اشخاص نا موفق به آنچه نمی‌خواهند فکر می‌کنند. آن‌ها به مسائل و نگرانی‌ها خود فکر می‌کنند. به اشخاصی که در زندگی آن‌ها را دوست ندارند فکر می‌کنند. اما شما این گونه نیستید. وقتی پیوسته به این فکر می‌کنید که چه می‌خواهید و چگونه می‌خواهید به این خواسته خود برسید، این طرز فکر کردن به زودی عادت شما می‌شود. وقتی به آنچه می‌خواهید فکر می‌کنید و درباره‌اش حرف می‌زنید، مثبت‌تر، هدفمند تر و خلاق‌تر می‌شوید. وقتی بدانید به کجا می‌روید، تبدیل به شخص موثرتری می‌شوید.
 
● خوش بینی فراگرفته شده  

 

شاید مهم‌ترین کیفیتی که می‌توانید در خود ایجاد کنید و موفقیت و خوشبختی بیشتری برسید، کیفیت خوش بینی است. باید به این فکر کنید که خوش بین‌ها در اغلب مواقع به چه فکر می‌کنند و چه کاری انجام می‌دهند. بر اساس مصاحبه‌های انجام شده با هزاران انسان شاد و موفق، خوش بین‌ها در زندگی خود از دو قاعده پیروی می‌کنند. این‌ها نگرش‌های ذهنی هستند که می‌توانید آن‌ها را بیاموزید.


 

اول، در هر چیز، و به خصوص وقتی با موانع ومشکلات روبه رو می‌شوند، به جنبه‌های مثبت آن نظر دارند.مثبت فکر می‌کنند و همیشه چیزی دستگیرشان می‌شود. دوم، خودشان از هر مسأله و گرفتاری درس ارزشمندی می‌گیرند. آن‌ها معتقدند که هر مشکلی برای آن است که درسی از آن بگیرند.

 
آن‌ها پیوسته از خود می‌پرسند: «من قرار است از این مشکل چه درسی بگیرم؟» و همیشه نکته ای پیدا می‌کنند.

 
● هفت اقدام برای رسیدن به زندگی با عملکرد عالی

علاوه بر توجه کردن به درس‌های ارزشمند، خوش بین‌ها از هفت جهت گیری یا اندیشه عمومی درباره خود و زندگی‌شان برخوردارند.

 
● به آینده فکر کنید

قبل از هر چیز، انسان‌های مثبت شاد و آینده نگر هستند. آن‌ها در بیشتر مواقع به آینده فکر می‌کنند. به این فکر می‌کنند که به کجا می‌روند. به این کاری ندارند که در گذشته چه اتفاقی افتاده است. آن‌ها تصویری روشن و هیجان بخش از آنچه برایشان امکان پذیر است، دارند. بر اساس قانون جذابیت، به امیدها و رویاهای آینده خود فکر می‌کنند و امیدها و رویاهای آینده به سمتشان جذب می‌شود.

 
● به هدف‌هایتان فکر کنید

دوم، اشخاص مثبت و خوش بخت هدفمدار هستند. آن‌ها در اغلب مواقع درباره هدف‌هایشان حرف می‌زنند و فکر می‌کنند. پس از آنکه پنداره‌های آتی خود را در نظر مجسم ساختند، آن‌ها را به هدف‌های روشنی تبدیل می‌کنند و همه روزه روی آن‌ها کار می‌کنند. آن‌ها توجه خود را معطوف و انرژی‌های خود را متمرکز می‌سازند. آن‌ها با استفاده از هدف‌هایشان آینده خود را کنترل می‌کنند.

 
● به بهترین‌ها فکر کنید

سوم، خوشبخت‌ها و موفق‌ها به بهترین‌ها فکر می‌کنند. آن‌ها معتقدند باید در هر کاری که می‌کنند در بهترین حد خود ظاهر شوند. سعی دارند در کار و حرفه‌شان در جمیع ۱۰ درصد اول قرار بگیرند. آن‌ها همه روزه روی خود کار می‌کنند و یک لحظه از بهتر شدن غفلت نمی‌ورزند.

 
● به راه حل فکر کنید

چهارم، موفق‌ها راه حل گرا هستند. آن‌ها به جای مسأله، به راه حل فکر می‌کنند. آن‌ها به جای اینکه فکر کنند چه کسی مقصر است، به این فکر می‌کنند که چه کاری باید انجام شود. آن‌ها از روش‌های فکری خلاق برای آزاد کردن خلاقیت‌های خود و اطرافیانشان استفاده می‌کنند. آن‌ها هدف‌های خود را مسائلی در نظر می‌گیرند که باید حل و فصل شوند. آن‌ها معتقدند که هر مسأله راه حل منطقی دارد.

 
● به نتایج فکر کنید

پنجم، اشخاص موفق و شاد به شدت نتیجه مدار هستند. آن‌ها همه روزهای خود را به دقت از قبل برنامه ریزی می‌کنند. برای فعالیت‌های خود اولویت‌های روشنی در نظر می‌گیرند و بعد روی هدف‌ها و برنامه‌هایشان کار می‌کنند تا به اشخاصی مولد و کار آمد مشهور شوند. از آنجایی که این اشخاص به شدت مؤثر و کار آمد هستند، کار بیشتری صورت می‌دهند، سریع‌تر به جلو قدم بر می‌دارند و به کار و دنیایشان اهتمام بیشتری می‌ورزند.

 
● به رشد بیندیشید

ششم، موفق‌ها رشد مدار هستند. آن‌ها پیوسته در حال مطالعه‌اند، به نوارهای آموزشی گوش می‌دهند، ویدئو تماشا می‌کنند و در دوره‌ها و همایش‌های مختلف شرکت می‌کنند. آن‌ها می‌دانند که آینده از آن با صلاحیت‌هاست، از آن کسانی است که از رقبای خود بیشتر می‌دانند. می‌دانند که مسابقه ای در کار است و آن‌ها در این مسابقه حضور دارند. آن‌ها مصمم به پیروزی‌اند.

 
● به عمل فکر کنید

هفتم، و شاید از همه مهم‌تر، موفق‌ترین اشخاص عمل گرا هستند. به این فکر می‌کنند که در حال حاضر چه می‌توانند بکنند تا سریع‌تر به هدف‌هایشان برسند. آن‌ها پیوسته در حرکت و تلاش‌اند. احساس اضطرار می‌کنند و در مقایسه با اشخاص عادی و متوسط کار بیشتری صورت می‌دهند. هر چه کار بیشتری بکنند، نتیجه بهتری می‌گیرند و هر چه ارزشمندتر بشوند، در آمد بیشتری کسب می‌کنند.

 
● امکانات شما نا محدود است

ما در عصر طلایی انسان‌ها زندگی می‌کنیم. امروز در مقایسه با هر زمانی بهتر می‌توانید به هدف‌های خود دست پیدا کنید.

 
به ۱۲ توصیه کلیدی توجه کنید:

 

۱ فکرتان را عوض کنید آن طور که درباره خود فکر می‌کنید، آن طور که به قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود می‌اندیشید، کیفیت زندگی شما را رقم می‌زند. خوشبختانه، این خودانگاره آموختنی است. با کنترل کامل کلمات، تصاویر و نقطه نظرهایی که به ذهن خود راه می‌دهید، کنترل آینده خود را در دست می‌گیرید.

 ۲ زندگی‌تان را تغییر دهید شما با توانمندی ناب متولد می‌شوید. شما در زمینه‌های مختلف قابلیت‌های فراوان دارید. در نتیجه انتقادات مخرب دوران کودکی ممکن است از شکست، ضرر و زیان، رد شدن و مورد انتقاد قرار گرفتن، بترسید. می‌توانید به عادت‌های مخرب و علیه خود برسید و عقب بمانید. با فاصله گرفتن از این احساسات منفی، توانمندی‌های خود را آزاد می‌کنید و زندگی‌تان را تغییر می‌دهید.

 ۳ خواب‌های بزرگ ببینید شروع راستین فراهم آوردن آن زندگی که برای شما امکان پذیر است، این است که برای خود پنداره ای از مکانی که می‌خواهید به آن برسید فراهم آورید. فرض را بر این بگذارید که به آنچه در زندگی می‌خواهید، می‌توانید دست پیدا کنید. بعد هدف‌های واضح و مشخصی در نظر بگیرید، برنامه مفصلی تدارک ببینید و به روی‌ای‌تان حقیقت ببخشید.

 ۴ تصمیم بگیرید و ثروتمند شوید از همین امروز تصمیم بگیرید که کنترل امور را در دست بگیرید. کاری را که دیگران کرده‌اند و به آن رسیده‌اند، انجام بدهید. دقیقاً مشخص کنید که می‌خواهید چه درآمدی داشته باشید و پیوسته به این میزان درآمد فکر کنید. آنچه را که دیگران کرده‌اند، شما هم می‌توانید بکنید.

۵ سر رشته امور زندگی خود را در دست بگیرید شما در زندگی خود یک نیروی خلاق هستید. آنچه که هستید یا خواهید شد، بستگی به این دارد که چه کاری می‌کنید یا چه کاری نمی‌کنید. از امروز مصمم شوید که صد در صد مسئولیت‌های در قبال خود را بپذیرید. کسی را سرزنش نکنید، عذر و بهانه نیاورید. قدرت شخصی خود را اعمال کنید و کنترل اندیشه، کلمات و اعمال خود را در دست بگیرید. حاکم بر سرنوشت خود شوید.

۶ برای رسیدن به سطح بهترین‌ها متعهد شوید بزرگ‌ترین پاداش‌ها و رضایت خاطر نصیب کسانی می‌شود که در هر کاری که می‌کنند خوب و عالـــی هستند. تـــصمیم بگیرید که در سطح ۱۰ در صد بالای حرفه خود قرار بگیرید. ببینید در کدام یک از مهارت‌های کلیدی باید به حد عالی برسید، عملکرد عالی را هدف خود قرار بدهید، برنامه ریزی کنید و بعد همه روزه برای بهتر شدن تلاش کنید.

 ۷ به اشخاص بها دهید. کمیت و کیفیت روابط شما بیش از هر عامل دیگری روی موفقیت و خوشبختی شما اثر می‌گذارد. سعی کنید روابطی مبتنی بر اعتماد و اطمینان با اشخاصی که در زندگی شما مهم‌اند، ایجاد کنید. شبکه سازی کنید تا بر میزان تماس‌های خود بیفزایید. با اشخاص موفق و مثبت ارتباط برقرار کنید و همفکری کنید.

۸ مانند یک نابغه فکر کنید. شما در واقع یک ذهن، همراه با یک تن هستید. شما همان اندیشه خود هستید. شما از این توانمندی بر خوردارید که بهتر بیندیشید. وقتی مانند هوشمندترین مردم فکر می‌کنید، خیلی زود به همان نتایج آن‌ها دست پیدا می‌کنید.

 ۹ از نیروهای ذهن خود استفاده کنید ایده‌ها و نقطه نظرها منابع اصلی ثروت به شمار می‌آیند. هر چه برای رسیدن به هدف‌های خود نظرات بیشتری داشته باشید، طبق قانون احتمالات، بیشتر به ایده ای که به شما کمک کند، دست پیدا می‌کنید. توانایی شما در خلق ایده نامحدود است. بنابراین آینده شما هم نامحدود است.

 ۱۰ اندیشه خود را در خدمت بگیرید راهکارهای اندیشه مهمی وجود دارند. این راهکارها، شیوه‌هایی هستند که اشخاص موفق درهمه جا از آن‌ها استفاده می‌کنند. هر یک از این روش‌های تحلیل و ارزیابی موقعیت می‌تواند بینش و فراستی در اختیارتان قرار بدهد که چشم انداز شما را در زندگی تغییر بدهد. هر چه ابزار فکری شما بیشتر باشد، زندگی بهتری می‌توانید برای خود ایجاد کنید.

 ۱۱ آینده خود را خلق کنید توانایی نگاه کردن به آینده و بعد برداشتن قدم‌هایی که آینده مورد نظر شما را تأمین کند، یکی از علل موفقیت همه مردمان موفق در طی تاریخ بوده است. انسان‌های مؤثر زندگی خود را به دقت برنامه ریزی می‌کنند و مشکلات احتمالی را در نظر می‌گیرند. در نتیجه در مقایسه با اطرافیان خود، بهتر فکر می‌کنند و بهتر تصمیم می‌گیرند.

 ۱۳ عالی زندگی کنید دنیای پیرامون شما با توجه به دنیای درون شما شکل می‌گیرد. خشنودترین و پر در آمد ترین اشخاص در هر زمینه ای در زندگی، کسانی هستند که منش عالی دارند. وقتی زندگی خود را پیرامون دو کیفیت استحکام شخصیت و شجاعت استوار می‌کنید، همه درها به رویتان گشوده می‌شود و شما تبدیل به یک انسان شاد و خوشبخت می‌شوید. شما اندیشه و زندگی خود را تغییر می‌دهید.

 
● فقط انجام بدهید!

 

آمادگی ذهنی شباهت فراوانی به آمادگی جسمانی دارد. به زمان و تلاش فراوان احتیاج دارد تا به این آمادگی دست پیدا کنید. با این حال، این کاری است که فایده‌اش به زحمتش می‌ارزد.وقتی روی خودتان کار می‌کنید تا در درون خویش تصویری برای خلق زندگی موردنظرتان بسازید، ممکن است در شروع پیشرفت کندی داشته باشید. اما وقتی مداومت به خرج می‌دهید، وقتی به کار ادامه می‌دهید، کارهای درست انجام می‌دهید و از واژه‌های مناسب استفاده می‌کنید، دیری نمی‌پاید که پاداش تلاش‌های خود را می‌گیرید. برای کاری که می‌توانید بکنید، محدودیتی متصور نیست.محدودیت هر چه هست، چیزی است که شما برای خود قائل می‌شوید. شما انسانی عالی و با استعداد هستید. بعید است اگر همه تلاشتان را بکنید، به هر خواسته ای که دارید نرسید. راهکار این است که از همین امروز شروع کنید و هرگز از پای ننشینید.

موضوع : مثبت اندیشی ,
تاریخ ارسال : شنبه 2 آبان 1394  ,  بازدید : بار ,   نویسنده : 
منو سایت

Your Code Here