داستانهای واقعی از "راز" - شما خالق زندگی خودتان هستید

داستانهای واقعی از "راز"

داستانهای واقعی از "راز"

داستانهای واقعی از "راز"

آخرین تگها
Last tagss
موضوعات
Category
منو سایت
Block
نویسندگان
Authors
درباره ما
About Us
آمار سایت
Statistics
آرشیو
Archive
دوستان
Friends
کد های اختصاصی
Custom Codes
منو سایت
Block
تبلیغات متنی
Ads
آخرین ارسال ها
نظر
شما خالق زندگی خودتان هستید

http://cdn.abasmanesh.com/statics/wp-content/uploads/2014/07/Creator-of-Life8.jpg

هیچ چیزی وجود ندارد که شما نتوانید باشید ، انجام دهید یا داشته باشید . شما با این دانش و آگاهی ذاتی به دنیا آمدید که خالق واقعیت خود هستید و این دانش آن قدر بنیادی است که وقتی شخصی تلاش می کند مانعی در راه خلاقیت به وجود آورد شما بی درنگ در درون خودتان مخالفتی احساس می کنید . شما با این دانش وارد این دنیا شدید اگرچه آرزویی برای انجام دادن این کار به گونه ای قوی تر در وجود شما تجلی داشت ، وقتی شما با جامعه یکپارچه شدید ، شروع به قبول همان تصویری کردید که دیگران در مورد روش زندگی شما داشتند اما نکته ی حائز اهمیت این است که هنوز در درون شما این دانش که شما خالق تجربه ی زندگی خود هستید زندگی می کند ، اینکه آزادی مطلق به عنوان اساس و پایه ی تجربه ی واقعی شما وجود دارد ، تنها به دست شماست . شما هرگز کسی را استخدام نکردید که بگوید چه کاری انجام دهید زیرا شما فقط به جای خودتان فکر می کنید ، به جای خودتان لذت می برید ، به جای خودتان تصمیم می گیرید و … . هیچکس نمی تواند خالق تجربه ی شما باشد . بنابراین آزاد هستید و آزاد خواهید بود . وقتی که با نیروهای ازلی و قوانین جهان هستی و با منبعی که از آن آمده اید ، هماهنگ می شوید در آن صورت خلاقیت شادمانه که به لفظ و کلام نمی آید در انتظار شماست .

 

شما آگاهی ابدی هستید و در حال حاضر برای هیجان و شادی ناشی از تمرکز ویژه و خلاقیت در این جسم مادی قرار دارید . گاهی شما به جوهر وجودتان به طور کامل اجازه می دهید در شما سیلان داشته باشد و گاهی این اجازه را نمی دهید . زمانی که به طور آگاهانه با خالق هستی ارتباط برقرار کنید ، تجربه ی شما چیزی نخواهد بود به جز شادی مطلق . چنانچه مسیر افکارتان را آگاهانه انتخاب و دنبال کنید ، می توانید با منبع انرژی ، خداوند و شادی و با همه ی چیزهایی که خوب می نامید به طور پایدار در ارتباط باقی بمانید . شادی و احساس خوب داشتن ، اساس و پایه ی عالم هستی و همه ی برکات است . احساس خوب ، احساسی است که در شما و از طریق شما سیلان دارد فقط باید به آن اجازه ی جریان یافتن بدهید . همانند هوایی که استنشاق می کنید ، تنها باید به آن اجازه ی ورود دهید . شما فقط باید قلب و ذهن خود را به روی آن بگشایید ، آرامش خود را حفظ کنید و اجازه دهید وارد هستی شما شود .

 


 

حرکت شما به سوی جلو ، اجتناب ناپذیر است ولی شما اینجا نیستید برای آنکه به درخواست کسی به جلو حرکت کنید بلکه شما اینجا هستید تا شادی وصف ناپذیری را احساس کنید . شما چیزهایی را جذب می کنید که آمادگی جذبشان را دارید ، شما تنها چیزهایی را می شنوید که آمادگی شنیدن آن را دارید . تنها آنچه را که آمادگی دریافت آن را دارید جذب خواهید کرد . باورهای شما قدرت دریافت شما را قوی تر خواهد کرد و سیستم باورهای ذهنی تان می تواند شما را در مسیری جدید قرار دهد .

 

+ علت عدم تحقق فوری خواسته چیست ؟

 

همیشه این سوال را مردم جامعه می پرسند : « برای رسیدن به خواسته ام چرا باید این قدر انتظار بکشم ؟ »

به این دلیل نیست که به حد کافی خواستار نیستید .
به این دلیل نیست که به حد کافی هوش و زیرکی ندارید .
به این دلیل نیست که به حد کافی ارزشمند نیستید .
به این دلیل نیست که انسان بدشانسی هستید .
به این دلیل نیست که فرد دیگری پیش تر گوی را ربوده است .

 

دلیل اصلی که شما به خواسته و اهدافتان نرسیده اید این است که شما در الگویی ارتعاشی به سر می برید که هماهنگ با خواسته ی شما نیست . اگر کمی درنگ کنید و به تفکر مشغول شوید می توانید این هماهنگی تان را با کائنات شناسایی کنید . بنابراین نیاز است افکار مقاومی را که یگانه عامل مسدود کننده به شمار می آیند ، کم کم و آرام و به طور تدریجی رها سازید . ما در اینجا تلاش می کنیم که به شما بگوییم احساس خوب در وجود شما به طور طبیعی و ذاتی جاری است و این حس خوب پشت در ، در انتظار شماست .

موضوع : ابزار طلایی راز ,
تاریخ ارسال : پنجشنبه 22 مرداد 1394  ,  بازدید : بار ,   نویسنده : 
http://kamyabtheme.ir/weblog/file/img/m.jpg
نفسگفته :
سلام خوبید شما از شمیم خبر دارید چرانیستن میخواستم به شمیم جون بگم بیان و همین گروهو تو تلگرام بزنن حالا که نیستن شما بزارید.اعضا گروه شمیم خیلی خوب بودن نمیدونم اعضا اینجام اینطوری هستن.با همین اعضا
THE SECRET MAN :پاسخ شما در لینک زیر داده شد
http://secretstories.mihanblog.com/post/259
موفق باشید

http://kamyabtheme.ir/weblog/file/img/m.jpg
مریمگفته :
سلام میشه به من کمک کنید خواهش میکنم
من این فهته خواستگاری داشتم که بار اول اومدن صحبت کردیم و معیارامون نزدیک بود بار دوم هم اومدن صحبت کردیم اما متاسفانه بار دوم زنگ نزن دیگه در صورتی که ما در صبحتامون مشکلی نداشتیم و هم عقیده بودیم خیلی ناراحتم من معیارام قبلا برا جذب نوشته بودم و ایشون دقیقا مثله لیسته من بودنن و من واقعا به نظرم جذب کردم اما نمیدونم چرا دیگه نیومدن میشه کمک کنید..من میتونم جذب کنم؟اگه میشه به ایملیم جواب بدید.ممنوووووووووووون
THE SECRET MAN :جواب شما در لینک زیر داده شد
http://secretstories.mihanblog.com/post/261
موفق باشید

منو سایت

Your Code Here