داستانهای واقعی از "راز" - نامه ای به خودم

داستانهای واقعی از "راز"

داستانهای واقعی از "راز"

داستانهای واقعی از "راز"

آخرین تگها
Last tagss
موضوعات
Category
منو سایت
Block
نویسندگان
Authors
درباره ما
About Us
آمار سایت
Statistics
آرشیو
Archive
دوستان
Friends
کد های اختصاصی
Custom Codes
منو سایت
Block
تبلیغات متنی
Ads
آخرین ارسال ها
نظر
نامه ای به خودم

ژانت از کلرادو

گاهی اوقات ، شک و تردید مغزم را می خورد و من فراموش می کنم . خودم را گم می کنم ، و چیز دیگری بر من غلبه می کند . بنابراین ، برای کمک به یادآوری بعضی چیزها ، نامه ای برای خود نوشتم . همیشه این نامه را با خودم دارم ، و هر زمان احساس تهی بودن به من دست می دهد  آن را باز می کنم ، و آن را برای خودم می خوانم . این نامه همیشه لبخند به روی لبم می آورد ، و دوباره از درون احساس زنده بودن می کنم . این نامه ء من است :

"  به خودم : می خواستم به خودم نامه بنویسم و بگویم که چه شخص فوق العاده ای هستم . من کاملم . من خورشید خدا هستم ، سرور کائنات . من تمام عیارم . من موزون و هماهنگم . من با عشق پر شده ام ، و عشق از من جریان می یابد . با هر دَم ، بیدارتر و آگاه تر می شوم . با هر بازدم ، این جسم فیزیکی پاکیزه می گردد . من تا ابد جوانم . من زیبا هستم . من در فراوانیِ حیرت آوری زندگی می کنم . من سلامتم . این جسم درست همانگونه که طراحی شده است عمل می کند . همانطور که سلولها می میرند و از نو زاده می شوند جسمم نیز جوانتر می گردد . پس ، من ، لطفاً یادت باشد به دنبال سعادت و برکتت باشی . به هر مسیری که می خواهی قدم بگذار ، و بدان که هر جا بروی همین هایی هستی که در بالا نوشتم . این زندگی ، خلقت من است ، و من می خواهم پر از توانگری ، توازن ، و شادی باشد . من تا ابد سپاسگزارم .

خودم را دوست دارم . "

گاهی اوقات ، زیبایی آنقدر در درونم زیاد است که اذیتم می کند و باعث می شود گریه کنم ...بعد به یاد می آورم که بگذارم این زیبایی از طریق من جریان یابد . امیدوارم این نامه به هر کدام از شما کمک کند ، به خصوص زمانهایی که دچار شک و تردید هستید . فقط به یاد داشته باشید ، نومیدی وجود ندارد .

دوستتان دارم !

 

برچسب ها : ,
موضوع : اعتماد بنفس و خودباوری , داستان های ترجمه شده ,
تاریخ ارسال : شنبه 2 اسفند 1393  ,  بازدید : بار ,   نویسنده : 
منو سایت

Your Code Here